AKSA JENERATÖR HAVA FİLTRESİ P822768-P822769 Donaldson AJ20045

 650,00

UYUMLU EKİPMAN MARKALARIYILIUYUMLU EKİPMAN TÜRÜUYUMLU EKİPMAN TÜRÜMOTOR TİPİOEMÜRÜN ADIREFERANS KODLARIÜRÜN MARKALARI
AKSAJENERATÖRAJ20045
AGCO2127378K01WATER SEPARATOR FUEL FILTERAF25553-AF25554FLEETGUARD
AGRINET LTD12906212560SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİFLEETGUARD
AIRMAN-HOKUETSU3214311700WATER SEPARATOR FUEL FILTERP822768-P822769DONALDSON
AMERICAN IMC INC1400261SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİDONALDSON
AMERICAN IMC INC822768JWATER SEPARATOR FUEL FILTERSA16059-SA16080HİFİ
AMERICAN IMC INC822768SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİHİFİ
AMERICAN IMC INCP822768JWATER SEPARATOR FUEL FILTERRS3549-RS3703BALDWIN
AMERICAN MOTORS CORPORATIONAE40070SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİRS3988-RS3703BALDWIN
AMERICAN MOTORS CORPORATIONSFA5436PWATER SEPARATOR FUEL FILTERC13145/2-CF97/2MANN
AMERICAN MOTORS CORPORATIONFPG06SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİWOODSON
ARGO3692550M1WATER SEPARATOR FUEL FILTERFAR1230M-FAR830SFERRA
ASV INCORPORATEDRC50LoderCATERPILLAR 3024C200339SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİFERRA
ASV INCORPORATEDRC60LoderCATERPILLAR 3024C1310030875WATER SEPARATOR FUEL FILTERHP2586-HP2587FİL
ATLAS COPCO1310030160SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİFİL
ATLAS COPCODN000006WATER SEPARATOR FUEL FILTERCR0103-CR0104ŞAMPİYON
AUSA94489SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİŞAMPİYON
AMANAV95-2SilindirCUMMINS 4BT3.3842974300WATER SEPARATOR FUEL FILTERHF5051-HF5052ASAŞ
BIG A6666333SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİHENGST
BLOUNT5742972WATER SEPARATOR FUEL FILTERMAHLE
BOBCAT  300 SERİAL331EkskavatörKUBOTA V2203 KUBOTA V2203DI715900342SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİDR5078B-DR5079NBDELSA
BOBCAT  300 SERİAL331DEkskavatör331DF026400318WATER SEPARATOR FUEL FILTERDELSA
BOBCAT  300 SERİAL331EEkskavatörKUBOTA V2203M301082SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİTGH5363/2-TGH5364GENERAL
BOBCAT  300 SERİAL331GEkskavatörKUBOTA V2203M74313200001WATER SEPARATOR FUEL FILTER26489-46490WİX
BOBCAT  300 SERİAL334Ekskavatör3347431320001SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİHF1221R-HF1222RONFİL
BOBCAT  300 SERİAL334CEkskavatörKUBOTA V2203M743132001WATER SEPARATOR FUEL FILTERONFİL
BOBCAT  300 SERİAL334DEkskavatör334DLE02P000023SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİTEKSAN
BOBCAT  300 SERİAL334GEkskavatörKUBOTA V2203M133720A1WATER SEPARATOR FUEL FILTERAKSA
BOBCAT  300 SERİAL337EkskavatörKUBOTA V2003MTND107578SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİKOMAI
BOBCAT  300 SERİAL341Ekskavatör34141000739AAWATER SEPARATOR FUEL FILTERWOLTMAX
BOBCAT  400 SERİAL430EkskavatörKUBOTA V2203M1348726SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİSL5674SURE FİLTER
BOBCAT  400 SERİAL430DEkskavatör430D3I1995WATER SEPARATOR FUEL FILTERFUJI FILTER
BOBCAT  400 SERİAL430GEkskavatörKUBOTA V2203M9001213422SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİKNECHT
BOMAG TOOLCAT5600Pikap842974300WATER SEPARATOR FUEL FILTERPARKER
BOMAG 600 SERIES653Skid Steer Yükleyici65391E6100112CSU AYIRICI YAKIT FİLTRESİFP102-FP103FİLSAN
BOMAG 700 SERIES751Skid Steer YükleyiciKUBOTA V1903EBM12004311WATER SEPARATOR FUEL FILTERSAVARA
BOMAG 900 SERIES975Skid Steer YükleyiciJOHN DEERE 4045DE112SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİSC TURBO
BOMAG CT SERIESCT230TraktörCT23030H3003710WATER SEPARATOR FUEL FILTERMİCRONİC
BOMAG CT SERIESCT235TraktörCT2351348726SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİFİLTRON
BOMAG CT SERIESCT335TraktörCT3356666333WATER SEPARATOR FUEL FILTERSAKURA
BOMAG CT SERIESCT440TraktörCT4406676705SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİKRON
BOMAG CT SERIESCT445TraktörCT445100006135WATER SEPARATOR FUEL FILTERFİLMAR
BOMAG CT SERIESCT450TraktörCT450E723011081SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİBOSH
BAŞAK TRAKTÖRTraktörHFK859AWATER SEPARATOR FUEL FILTERU.F.I
BOSCH-REXROTH47400024SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİ
BOSS INDUSTRIESXE0701875WATER SEPARATOR FUEL FILTER
BUHLER VERSATILEY0602046309SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİ
BUHLER VERSATILE9522002113WATER SEPARATOR FUEL FILTER
BUHLER VERSATILE1046Z1020SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİ
CASE/CASE IH1838Skid Steer YükleyiciKUBOTA V2203166453WATER SEPARATOR FUEL FILTER
CASE/CASE IH6010Sondaj MakinesiKUBOTA V2003TE2501288SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİ
CASE/CASE IH686GTeleskopik Forklift686G194759WATER SEPARATOR FUEL FILTER
CASE/CASE IH686GXRTeleskopik Forklift686GXRDA2772SU AYIRICI YAKIT FİLTRESİ
CASE/CASE IHCX50TraktörPERKINS G2.7A213939
CASE/CASE IHCX60TraktörPERKINS G2.7TD470245
CATERPILLAR216Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 303440040100088
CATERPILLAR226Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 303447400024
CATERPILLAR228Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 30347072936
CATERPILLAR232Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 30348032396
CATERPILLAR236Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 3034212768
CATERPILLAR242Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 3034SFA5436P
CATERPILLAR247Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 3034AE40070
CATERPILLAR252Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 3034TFPG06
CATERPILLAR257Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 3034166454
CATERPILLAR267Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 303472957472
CATERPILLAR277Skid Steer YükleyiciCATERPILLAR 3034T2118314
CATERPILLAR305CPaletli EkskavatörMITSUBISHI 4M40270740
CATERPILLAR306Paletli EkskavatörCATERPILLAR C2.6181878
CATERPILLAR306EPaletli EkskavatörMITSUBISHI 4M4062420
CATERPILLAR307B – C – D – EPaletli EkskavatörCATERPILLAR C2.677295
CATERPILLAR308D CRKompakt EkskavatörMITSUBISHI 4M40FC855
CATERPILLAR308E CRKompakt EkskavatörCATERPILLAR C3.3D7024438
CATERPILLAR902Tekerlekli LoderCATERPILLAR 30241516A
CATERPILLAR904BTekerlekli LoderMITSUBISHI S4Q2T1505A
CATERPILLAR904HTekerlekli LoderMITSUBISHI S4Q2T12465184
CATERPILLAR906Tekerlekli LoderCATERPILLAR 303463290299
CLARK9304100177
CLARK2242924
COMPAIR4000044230
DAEDONGM113100250
DAEWOODH60-7EkskavatörYANMAR 4TNV49L3019812
DOOSAN400 PLUSSkid Steer YükleyiciCUMMINS A230030502111130
DOOSANSOLAR 75-V Paletli EkskavatörYANMAR 4TNV984290940990
DAIHATSU4290940
DENYO2617237011
DENYOL4290940
DIAMANT BOART INC4337881990
DIAMANT BOART INCX4290940
DIAMOND4326841
DITCH WITCHL4290940
DONSSON73168169
DOOSAN11M820120
DOOSANTX132E430
DOOSAN314531189
DOOSANN745106UA
ELGIN3272147
ENGINE POWER SOURCET42008002
ENSKEDE HYDRAUL59144170
EXMANIF5028
EXMAN8972315320
EXMAN8050800
EICHER 222ESEICHER 222ESJeneratörTAFE 222ES4133820
EICHER 322ESEICHER 322ESJeneratörTAFE 322ES32917301
FEDERAL-MOGUL335G1441
FIAT333L8471
GARDNER DENVER7041587
GEHLCTL60Paletli LoderYANMAR 4TNE9870004020
GEHL70004020
GENIEGS-3384Makasli LiftGMC 1.6LDMU210614
GENIES-80Sepetli VinçPERKINS 704.30842974300J
HAULOTTELE11P00002S002
HIDROMEK2011 ÜSTÜ62 SSBeko LoderKUBOTA V2403-M-T-ELE02P000023
HIMOINSAVV12990612520T
HITACHIEX60-2Kompakt EkskavatörNISSAN BD3004-19YT11F00002S002
HITACHIEX60-3Kompakt EkskavatörNISSAN BD33048032396
HITACHIEX60-5Kompakt EkskavatörNISSAN BD3004-196001851310
HITACHIEX60WD-2Tekerlekli EkskavatörNISSAN BD3004-173EB0263210
HITACHIEX70LCK-5Paletli EkskavatörNISSAN BD330437ZAF34750
HITACHIEX75URPaletli EkskavatörNISSAN BD3304Z7602BXO06
HITACHILX50-7Tekerlekli EkskavatörKUBOTA V3300DIKAZ7602BX006
HITACHIZX70Kompakt EkskavatörISUZU 4JG13EB0234750
HITACHIZX70LCKompakt EkskavatörISUZU 4JG1YM12906212560
HITACHIZX75URKompakt EkskavatörISUZU 4JG17200000550
HITACHIZX80LCKompakt EkskavatörISUZU 4JG1HWR1T42270
HITACHIZX80LCKKompakt EkskavatörISUZU 4JG1R140142279
HITACHIZX80SBLCPaletli EkskavatörISUZU 4JG1R140142270
HITACHIZX850SBLCPaletli EkskavatörISUZU 4JG1R140142271
HITACHIZX85USPaletli EkskavatörISUZU 4JG1RD45242270
HURRICANE COMPRESSOR1609541711
HYUNDAIHSL650-7Skid Steer YükleyiciKUBOTA V2203-MHLT0621020A9
HYUNDAIHSL650-7ASkid Steer YükleyiciKUBOTA V2403-MTH62080000A4
HYUNDAIROBEX R55-7Kompakt EkskavatörYANMAR 4TNV94LTH6208A4
HYUNDAIROBEX R55-7AKompakt EkskavatörYANMAR 4TNV98460C122
HYUNDAIROBEX R55W-7Kompakt EkskavatörYANMAR 4TNV94LKAH1219
HYUNDAIROBEX R55W-7AKompakt EkskavatörYANMAR 4TNV9840C0438
HYUNDAIROBEX R80-7APaletli EkskavatörYANMAR 4TNV9840C0506
IHIMER20305
INDO FARM TRACTORSLG3348
INGERSOLL RAND60980003289
INTRUPAR2754471
ISUZUP31603005
IVECO8032396
JACOBSEN12384075
JCB 406JCB 406Tekerlekli LoderDEUTZ F4L2011006000455F1
JCB 8052JCB 8052EkskavatörPERKINS 103-156000455F1
JCB827575
JLG177423051071M
JLG2127378K1
JLG427473A1
JOHN DEERE110TLBTraktörYANMAR 4TNE84MC133720A1
JOHN DEERE110TLBBeko LoderYANMAR 4TNV88192938
JOHN DEERE3033RTraktörYANMAR X3-88 CR202203740
JOHN DEERE3039RTraktörYANMAR 3TNV84T29321165
JOHN DEERE3046RTraktörYANMAR 3TNV84HT29116128
JOHN DEERE3120TraktörYANMAR 3TNV8242035598
JOHN DEERE3203TraktörYANMAR 3TNV842028654
JOHN DEERE3320TraktörYANMAR 3TNV88Y902255802
JOHN DEERE3520TraktörYANMAR 3TNV84T87797N
JOHN DEERE3720TraktörYANMAR 3TNV84T87682994
JOHN DEERE3720TraktörYANMAR 3TNV84HT47539313
JOHN DEERE4044MTraktörYANMAR 4TNV88C-MJT87547605
JOHN DEERE4044RTraktörYANMAR 4TNV88C-MJT7000024
JOHN DEERE4052MTraktörYANMAR 4TNV86CT-MJT16546FK300LNF
JOHN DEERE4052RTraktörYANMAR 4TNV86CT-MJT8032396
JOHN DEERE4066MTraktörYANMAR 4TNV86CHT-MJT1403055
JOHN DEERE4066RTraktörYANMAR 4TNV86CHT-MJT1046Z1020
JOHN DEERE4105TraktörYANMAR 3TNV84T33500467
JOHN DEERE5036CTraktörJOHN DEERE 3029DTJ842974300
JOHN DEERE5038DTraktörJOHN DEERE 3029D505141
JOHN DEERE5041CTraktörJOHN DEERE 3029DP712612
JOHN DEERE5045DTraktörJOHN DEERE 3029D441665001
JOHN DEERE5103TraktörJOHN DEERE 3029T4415580010
JOHN DEERE5103TraktörJOHN DEERE 3029D441558001
JOHN DEERE5104TraktörJOHN DEERE 3029D1467051
JOHN DEERE5105TraktörJOHN DEERE 3029DR000466
JOHN DEERE5200TraktörJOHN DEERE 6404A60026311
JOHN DEERE5203TraktörJOHN DEERE 3029D83685048
JOHN DEERE5204TraktörJOHN DEERE 3029D4110000322002
JOHN DEERE5205TraktörJOHN DEERE 3029D330570162
JOHN DEERE5210TraktörJOHN DEERE 3029DJ16007A011010
JOHN DEERE5300TraktörJOHN DEERE 3029D460C122
JOHN DEERE5310TraktörJOHN DEERE 3029D59144170
JOHN DEERE9000Traktör-9000927290AA
JUNGHEINRICH751678
KAWASAKI2250125370
KNECHT521060
KOBELCO SK55CSK55CEkskavatörYANMAR 4TNV94LKAH1219
KOBELCO SK60CSK60CEkskavatörYANMAR VTNV94L-PLYABH0120
KOBELCOT16211102
KOBELCO902255802
KOEHRING9022558M02
KOMATSUD20A-8Paletli DozerKOMATSU 4D94LE-2Z-AC730403000155
KOMATSUD20A-8Paletli DozerKOMATSU 4D94LE-2Z-AB12491186
KOMATSUD21A-7Paletli DozerKOMATSU 4D94E-1A2127378K01
KOMATSUD21A-8Paletli DozerKOMATSU 4D94LE-2Z-AD1977326
KOMATSUD21A-8Paletli DozerKOMATSU 4D94LE-2Z-AEY12906212560
KOMATSUD21P-7APaletli DozerKOMATSU 4D94E-1A12906212560
KOMATSUD21P-8Paletli DozerKOMATSU 4D94LE-2Z-AE16546FK300R
KOMATSUD21P-8Paletli DozerKOMATSU 4D94LE-2Z-AD534A062001
KOMATSUPC78MR-6Paletli EkskavatörKOMATSU S4D95LE-3A-2A256G108011
KOMATSUPC78US-6Paletli EkskavatörKOMATSU S4D95LE-3A-22617237011
KOMATSUPC78UU-6Paletli EkskavatörKOMATSU S4D95LE-3A-22080103361
KOMATSUSK1020-5Skid Steer YükleyiciKOMATSU SAD98E-2NFE2080103361A
KOMATSUSK820-5Skid Steer YükleyiciKOMATSU S4D84E-5KFD2080103521
KUBOTAKX057-4Kompakt EkskavatörKUBOTA V2607-DI-E3505141
KUBOTAKX121-3Kompakt EkskavatörKUBOTA V2203M600748
KUBOTAKX121-3R3EkskavatörKUBOTA V2203M77295
KUBOTAKX121-3SEkskavatörKUBOTA V2203-MAS0200339
KUBOTAKX1213R4AKompakt EkskavatörKUBOTA V2203MEBH25501648527
KUBOTAM4700DTTraktörM4700DT216704
KUBOTAM4800Traktör47742
KUBOTAM4800SUTraktörM4800SUT52647
KUBOTAM4900 SERIESTraktörM4900 SERIES52647
KUBOTAM5400DTTraktörKUBOTA F2803EA842974300
KUBOTAM5400DT-NTraktörKUBOTA F2803A1083812
KUBOTAM5700Traktör939162
KUBOTAM5700SDNTraktörM5700SDN941412
KUBOTAMX5000TraktörKUBOTA V24032080103361
KUBOTAMX5000DTTraktörMX5000DT256G108011
KUBOTAMX5000FTraktör4290940990
KUBOTAR420Tekerlekli Kompakt LoderR4204337881990
KUKJE256G108011
KYSOR177024250071
LBX COMPANY LLC1770242500
LINK BELT923158
LIUGONGCLG906CPaletli EkskavatörYANMAR 4TNV94L151941001
LIUGONGAF822768
LOESING14519261
LONGLG6060DPaletli EkskavatörYANMAR 4TNV94L-PLY14542154
LONGLG6065Paletli EkskavatörYANMAR 4TNV94L-P43926773
LONKING11711494
LUGLI CARRELLI ELEVATORI16631876
LULL115347
LULL1000099475 
MACK464982 
MAHINDRA265DITraktörMAHINDRA MDI1785819908757 
MAHINDRA275DITUTraktörMAHINDRA MDI1895KWL00603 
MANITOUKWL00602 
MANITOU12968712510 
MASSEY FERGUSONMF2615TraktörSIMPSON SJ436E12990612520 
MCCORMICKC50 – C60 – C70 SERİALTraktörPERKINS 1104C-44T12906212560 
MCCORMICKCX50 – CX60 – CX70 – CX75 SERİALTraktörPERKINS 1004.4212906212560J 
MILLER ELECTRICBIG BLUE 400Kaynak MakinesiPERKINS 404D-2211900512511 
MITSUI ZOSEN12906212560L 
MORBARK

1 adet stokta

Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Açıklama

Teknik Özellikleri  
DonalsonP822768
Donalson Plastik KabıG065411
Dış Çap128.5 MM (5.06 İnç)
İç Çap81.3 MM (3.20 İnç)
Uzunluk304 MM (11.97 İnç)
Verimlilik Testi StandartISO 5011
AileFPG
TipGüvenlik
StilRadialseal
MarkaRadialSeal™
Donaldson P822769
Dış Çap84.4 MM (3.32 İnç)
İç Çap64.8 MM (2.55 İnç)
Uzunluk298.1 MM (11.74 İnç)
Verimlilik Testi StandartISO 5011
AileFPG
TipGüvenlik
StilRadialseal
MarkaRadialSeal™

Marka

DONALDSON

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“AKSA JENERATÖR HAVA FİLTRESİ P822768-P822769 Donaldson AJ20045” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“AKSA JENERATÖR HAVA FİLTRESİ P822768-P822769 Donaldson AJ20045” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım Et