P550777 YAĞ FİLTRESİ Aksa Yağ Filtresi ASO6053, AJ40016

 400,00

UYUMLU EKİPMAN MARKALARIUYUMLU EKİPMAN TÜRÜOEM LİSTESİREFERANS KOD LİSTESİUYUMLU FİLTRE MARKALARI
AKSAAC550 JeneratörASO6053LF777FLEETGUARD
AKSAAC650 Jeneratör3313283FLEETGUARD
AKSAAC710 Jeneratör3304232FLEETGUARD
AKSAAC1425 JeneratörAJ40016P550777DONALDSON
AKSAAC1435 Jeneratör3304232DONALDSON
AKSAAC1675 Jeneratör3304232DONALDSON
CATERPILLAR960F Loder1W8845WP1270MANN
CATERPILLAR950F Loder1W4845WP11102/3MANN
CATERPILLAR950G Loder9Y4524WP111023MANN
CATERPILLAR924F Loder9Y4468MANN
CATERPILLAR938G Loder7C4228SO777HİFİ
CATERPILLAR245B Paletli Yükleyici3I1206HİFİ
CATERPILLARD10N Paletli Dozer2296554B7577BALWİND
CATERPILLAR2266554B7575BALWİND
JOHN DEEREAR98330BALWİND
JOHN DEERERE21748FSO1125/1FERRA
JOHN DEERERE42051FSO11251FERRA
JOHN DEEREAT280318FERRA
JOHN DEEREPMLF777CS1505 1ŞAMPİYON
JOHN DEERERE21478CS1505ŞAMPİYON
JOHN DEERERE2051ŞAMPİYON
JOHN DEERE4283860ZP76FİL
NEW HOLLAND86546626FİL
NEW HOLLAND86987694FİL
NEW HOLLAND700703332SP505ASAŞ
NEW HOLLAND83MF6N062AAASAŞ
NEW HOLLANDE2HS6N602AAHENGST
NEW HOLLANDE2HS6N6032AADELSA
NEW HOLLANDE3HZ6731AMAHLE
NEW HOLLANDSFD901158TSC TURBO
NEW HOLLANDV57124WOODSON
MASSEY – FERGUSON771308M1WİX
MASSEY – FERGUSON771308M2BAVARIA
MASSEY – FERGUSON1055914M2AJ40016AKSA
MITSUBISHI3754002100ASO6053AKSA
MITSUBISHI3754002100DAJ40018AKSA
MITSUBISHI3754002100EAJ40018FAKSA
MITSUBISHIME034879TEKSAN
MITSUBISHI37F4002100
MITSUBISHIGM13950
MITSUBISHI35A4001800
MITSUBISHI35A4001800
MITSUBISHIJ8610800
KOMATSU6002121510
KOMATSU6002121511
KOMATSU1212621H1
KOMATSU1239944H1
KOMATSU3304232
KOMATSU572498C1
KOMATSU768744173
KOMATSUCU3304232
KOMATSUCULF777
KOMATSUL3542PP
KOMATSUVS0035
KOMATSUVS7035
HINO156071440
HINO156071760
HINO156071790
HINO156071421
HINO156071420
HINO156072040
HINOS156071421
HITACHI4175913
HITACHI41759131
HITACHI4204048
HITACHI42040481
HITACHI4470167
HITACHI4379562
HITACHIH3754002100
HITACHIL4175913
ISUZU1132400660
ISUZU1132400670
ISUZU1132401030
ISUZU1132402090
ISUZU132401631
ISUZU1132400420
ISUZU1132400421
ISUZU1132400422
ISUZU1132400611
ISUZUX13201011
ISUZU2906548300
CASE IHP1350561
CASE IH3621381M1
CASE IH572498C1
CASE IH901158T1
CASE IH1212621H1
CASE IH288870A1
CASE IH288881A1
CASE IH288922A1
CASE IH289181A1
CASE IH700703332
CASE IH83MF6N062AA
CASE IHB1350561
CASE IHE2HS6N602AA
CASE IHSFD901158T
YALE6960390
LINDEE780113238
CUMMINS3889311
CUMMINS3309637
CUMMINS3313284
CUMMINS3313289
CUMMINS3313283
CUMMINS3308616
CUMMINS3304232
CUMMINS3021658
CUMMINS3303242
CUMMINSC3313283
AGCO74322701
AGCOAG133017
AGCOAG607071
AGCO607071
BOMAG31780104
THERMO KING3010184
SUMITOMOSH 200 LC-3 EkskavatörKRH1254
SUMITOMOSH 220 LC-3 Ekskavatör
SUMITOMO

3 adet stokta

Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Açıklama

Öznitelikler

Dış Çap118 MM (4.65 İnç)
Diş Boyutu1 3/8-16 UN
Uzunluk260 MM (10.24 İnç)
Conta Dış Çapı110 MM (4.33 İnç)
Conta İç Çapı98 MM (3.86 İnç)
Verimlilik %509 MİKRON
Verimlilik %9922 MİKRON
Verimlilik Testi StandartSAE J1858
Medya TipiSelüloz
Çökme Patlama10.3 Bar (149 PSI)
TipBaypas
StilAtom Tipi
Ana UygulamaCUMMINS 330432

Marka

DONALDSON

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“P550777 YAĞ FİLTRESİ Aksa Yağ Filtresi ASO6053, AJ40016” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“P550777 YAĞ FİLTRESİ Aksa Yağ Filtresi ASO6053, AJ40016” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir