P554407 YAĞ FİLTRESİ ASO1041 Aksa Jeneratör ASO0810CF

 250,00

UYUMLU EKİPMAN MARKALARIUYUMLU EKİPMAN TÜRÜOEM LİSTESİREFERANS KOD LİSTESİUYUMLU FİLTRE MARKALARI
AKSA2654407 Perkins Motor: 1004.4, 1004.6, 1104C-44AJ40016LF699FLEETGUARD
AKSAAP45 JeneratörASO1041LF3580FLEETGUARD
AKSAAP65 JeneratörASO0810CFFLEETGUARD
AMANN1M00173P554407DONALDSON
AGCO525515D1P550299DONALDSON
A.CPF42DONALDSON
A.CPF881W950/7MAN
BOBCAT960698W938MAN
BOBCAT2654347W950/4MAN
BOMAGSCA037929SO242HIFI
CATERPILLAR955L Paletli Yükleyici5C1791HIFI
CATERPILLARCAT 428C Bekoloder7W2326BT237BALDWIN
CATERPILLARCAT 432E Bekoloder9Y4458BT217BALDWIN
CATERPILLARCAT 432F Bekoloder2409393BT251BALDWIN
CATERPILLAR265-4410FSO917/9FERRA
CASE3214797R1FSO917/18FERRA
CASE2654401FSO918FERRA
CLARK960698CS1416ŞAMPİYON
ÇUKUOVA885 BekoloderF2826501CS1627ŞAMPİYON
DAEWO24746018ŞAMPİYON
DODGEAS250 Kamyonet26654408ŞAMPİYON
DODGE2654407ZP540FİL
DODGE75065702ZP540AFİL
DODGEMF285398ZP540BFİL
ERKUNTTaraktörY01722WOODSON
GENERAL MOTOR7984717SP416ASAŞ
HYUNDAI24746018SP1401ASAŞ
HYMAC2700192ASAŞ
HYSTER1327905DS1328DELSA
HYSTER251755MAHLE
HYSTER3000870H19W03HENGST
HYSTER300087012SM850SC TURBO
HIDROMEKHidromek 102B Elpha BekoloderF28/26500WOODSON
HIDROMEKHidromek 102B Sagra BekoloderF28/2650151459WİX
HIDROMEKHidromek 102S Elpha BekoloderWUNDER
HATTATMF285398R2236BAVARIA
JCBJcb 3CX Bekoloder 1998 Model02/100073OP574/1FİLTRON
JCB02/100073AKRS1328KRON
JCB21000073SP826ALCO
JCB2100073AASO0810CFAKSA
JCB2100284ASO1041AKSA
JUNGHEINRICH50226973AJ40016AKSA
KOMATSUPK2654407AJ40011AKSA
KOMATSU20301K1360TEKSAN
KUBOTA1G91132431
LİNDE219900036
LINDE3542229044
LANDINI3541580M1
MASSEY – FERGUSONMFD-450LC Traktör1034065
MASSEY – FERGUSONMFD-450D Traktör1446675M91
MASSEY – FERGUSONMFD-402C Traktör1447031
MASSEY – FERGUSONMF54001447031M1
MASSEY – FERGUSONMF54451447031M
MASSEY – FERGUSONMF5450881446
MASSEY – FERGUSON881446M91
MASSEY – FERGUSON3621289M1
MASSEY – FERGUSON3621142M1
MASSEY – FERGUSON2654400
MASSEY – FERGUSON2654401
MASSEY – FERGUSON2654407
MASSEY – FERGUSON2654347
MASSEY – FERGUSON1034065M91
MASSEY – FERGUSON1034065M92
MASSEY – FERGUSON1447031M2
MASSEY – FERGUSON1447031
MASSEY – FERGUSON2654347
NEW HOLLAND505062
NEW HOLLAND8004841
NEW HOLLAND865466616
VOLVO11998008
VOLVOFLC140 Kamyon17262703
VOLVO3976603
VOLVO3976603-6
VOLVO39766035
VOLVO6612598
PERKİNS2654407
PERKİNS2654400
PERKİNS2654401
PERKİNS26540118
PERKİNS26540347
PERKİNS3000323
PERKİNST64102001
TEREX2654407
TÜRK TRAKTORYPSM0000010
YALE524136754
WM41150066A
THERMO KİNGP300032300

1 adet stokta

Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Açıklama

P550299 – CS1627 Yağ Filtre Ölçüsü: 94 – 62,4 – 71,8 – 3/4.16UNF – 188

P554407 – CS1416 Yağ Filtre Ölçüsü: 94 – 62,4 – 71,8 – 3/4.16UNF – 175

P554407 – CS0113 Yağ Filtre Ölçüsü: 94 – 62,4 – 71,8 – 3/4.16UNF – 143

P554407 – CS1401 Yağ Filtre Ölçüsü: 94 – 62,4 – 71,8 – 3/4.16UNF – 138

P554407 – CS1415 Yağ Filtre Ölçüsü: 94 – 62,4 – 71,8 – 3/4.16UNF – 123

Marka

DONALDSON

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“P554407 YAĞ FİLTRESİ ASO1041 Aksa Jeneratör ASO0810CF” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“P554407 YAĞ FİLTRESİ ASO1041 Aksa Jeneratör ASO0810CF” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir