DONALDSON P559000 YAĞ FİLTRESİ

 1.000,00

ARAÇLARARAÇ SERİLERİOEM LİSTESİREFERANS KOD LİSTESİFİLTRE MARKALARI
ATLAS COPCOSondaj Makinesi2657899346P559000DONALDSON
ATLAS COPCOSondaj Makinesi5580011671LF14000NNFLEETGUARD
CASE/CASE IH921C LODER324617A1LF9001FLEETGUARD
CASE/CASE IHSTX375 TRAKTÖR441700A1LF9080FLEETGUARD
CASE/CASE IHSTX425 TRAKTÖR7612210SO10020HIFI
CASE/CASE IHSTX440 TRAKTÖR324617A1BD7154BALDWIN
CASE/CASE IHSTX450 TRAKTÖR84372057WP12120/1MAN
CASE/CASE IHSTX480 TRAKTÖR84385571WOODSON
CASE/CASE IHSTX500 TRAKTÖR87408494CS0091ŞAMPİYON
CASE/CASE IHSTX530 TRAKTÖRZP3151MGFİL
HYUNDAIHL780-3A LODER11NB70110SP1501ASAŞ
HYUNDAIHL780-7A LODERFSO1130/6 MTFERRA
HYUNDAIHL780-9 LODERSCTURBO
HYUNDAIR450LC-7 EKSKAVATÖRHENGST
HYUNDAIR450LC-7A EKSKAVATÖRWUNDER
HYUNDAIR480LC-9 EKSKAVATÖROC516MAHLE
HYUNDAIR500LC-7 EKSKAVATÖRAKSA
HYUNDAIR500LC-7A EKSKAVATÖR
HYUNDAIR520LC-9 EKSKAVATÖR
HITACHIEH1700 KAMYONE12979663
HITACHIEH750-2 KAMYONE12979905
JOHN DEERE7950 HASAT MAKİNASIPMLF9000
JOHN DEERE7980 HASAT MAKİNASIRE574468
JOHN DEERE9620 RX TRAKTÖRPMLF9000
KAWASAKI95 ZV LODERYE3101868
KAWASAKI95 ZV-2 LODERYE3101869
KAWASAKI115 ZIV LODERYE3406810
KAWASAKIYELF9000
KOMATSUD155A-6 DOZER6002111340
KOMATSUD155AX-5 DOZER6002111341
KOMATSUD155AX-5SL DOZER6216545110
KOMATSUD155AX-6 DOZERE6002111340
KOMATSUPC400-7 EKSKAVATÖR2882673
KOMATSU PC400LC-7 EKSKAVATÖR3406809
KOMATSUPC400-7E0 EKSKAVATÖR4906633
KOMATSUPC400LC-8 EKSKAVATÖR62165-45110
KOMATSUPC450-7 EKSKAVATÖRE600-211-1340
KOMATSUPC450LC-7E0 EKSKAVATÖR
KOMATSUPC450LC-8 EKSKAVATÖR
KOMATSUPC600LC-7 EKSKAVATÖR
KOMATSUPC750-7 EKSKAVATÖR
KOMATSUPC800LC-8 EKSKAVATÖR
KOMATSUWA430-5 LODER
KOMATSUWA450-6 LODER
KOMATSUWA470-5 LODER
KOMATSUWA470-6 LODER
KOMATSUWA480-5 LODER
KOMATSUWA480-6 LODERXLF9809
KOMATSUWA500-6 LODERE12979663
KOMATSUWA600-6 LODERE12979905
BMCPRO1142 TIR / ÇEKİCİ2101869
BMCPRO1144 TIR / ÇEKİCİ2882674
CUMMINS3101868
CUMMINS3101869
CUMMINS3406809
CUMMINS340680900
CUMMINS3406810
CUMMINS340681000
CUMMINS4367100
CUMMINSXLF7111
CUMMINSMEGA 500-VXLF7222
DOOSANDL450 LODER47400034
NEW HOLLANDT9030 TRAKTÖRL76612210
NEW HOLLANDT9030HD TRAKTÖRNP441700A1
NEW HOLLANDT9040HD TRAKTÖR91745XD
NEW HOLLANDT9050 TRAKTÖR91746XD
NEW HOLLANDT9050 TRAKTÖR16450551
NEW HOLLANDT9050HD TRAKTÖR459300015902
NEW HOLLANDT9060 TRAKTÖRVO2079
NEW HOLLANDTJ375 TRAKTÖR555005004005
NEW HOLLANDTJ425 TRAKTÖR54662028
NEW HOLLANDTJ430 TRAKTÖR57645210
NEW HOLLANDTJ450 TRAKTÖR04LF9031
NEW HOLLANDTJ460HD TRAKTÖR441700A1
NEW HOLLANDTJ500 TRAKTÖR84372057
LIUGONG877 III LODER40C0434
LIUGONG888  LODER84385571
LIUGONGCLG877III LODER
LIUGONGCLG888 LODER3562229031
LIEBHERRR984C76612210
FOTONAUMAN 9 KAMYON3101869X0571A
GROVEA047950
HYSTER4416 FORKLİFT1415822
KRALINATORD390
KRALINATORD391
TEREXTA300 KAMYON15275439
TEREXTA30 KAMYON15501271
TEREXTR50 KAMYONT6450551
VOLVOVN780 KAMYON85114044
XCMG800105254
XCMG803302602
VMCLF559000
TORQUIP76612210
SISUE11 KAMYON1216400571
PUROLATORL65328
PUROLATORL65329
PREVOST CAR19500499
MACKCL733 KAMYON2191P559000
MANITOWOC4136480
MORBARK29213844
IMPERIAL04LF9031
CHINA LOCALVO2079
DAEWO47400034P

1 adet stokta

Açıklama

Yağ filtresi P559000 [ Donaldson ]

Yağ Filtre Ölçüsü : A : 118 mm  B : 99,3 mm C: 118 mm H: 300 mm G: M95 x 2.5

 Donaldson
 Amerika Birleşik Devletleri
Uygulama:
Tarım makinelerinin Cummins motorunun yağ sistemi Case IH, Cummins, Komatsu, Kawasiki , Joon Deere , New Holland , Daewo , Doosan.

Randevu:

Yağ filtresi P559000 Donaldson , motorun aşınmaya ve erken yıpranmaya karşı ana savunma hattıdır. Yağ filtresi, motordaki yatak, miller, muylu ve silindir duvar yüzeylerine zarar vermeden önce yağı kir, karbon ve metal parçacıkları gibi katı kirletici maddelerden temizler. Filtre ne kadar çok kirletici madde tutabilirse o kadar iyidir.

Özellikleri:

Günümüz motorlarında yağ pompası tarafından toplanan tüm yağ, krank mili yataklarına, kam yataklarına ve supaplara gitmeden önce yağ filtresinden geçirilir. Buna “tam akış” filtreleme denir. Kirleticileri uzaklaştırmanın etkili bir yoludur ve motora yalnızca filtrelenmiş yağ gönderilmesini sağlar. Yine de zamanla yağ filtresi tarafından tutulan birikmiş kir ve kalıntılar yağ akışını engellemeye başlar.

Ek Bilgiler:

Donaldson – 1915 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir şirket. Şu anda şirket dünyanın 44 ülkesinde temsil edilmektedir ve çeşitli alanlarda 1600’den fazla patente sahiptir: tarım, enerji mühendisliği, ilaç, havacılık ve savunma-sanayi kompleksleri, gıda endüstrisi ve diğerleri. Donaldson Company, yenilikçi filtrasyon teknolojilerini sürekli olarak geliştirir, pazar gereksinimlerini ve tüketici ihtiyaçlarını zamanında karşılar.

Marka

DONALDSON

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DONALDSON P559000 YAĞ FİLTRESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DONALDSON P559000 YAĞ FİLTRESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir